Poznaj Swoje DNA i schudnij !

Twoje geny są odpowiedzią

Silny związek pomiędzy DNA, a reakcjami organizmu na produkty żywnościowe i ćwiczenia fizyczne został odkryty przez naukowców dopiero niedawno. Przykładowo, niektóre osoby osiągają lepsze wyniki, kiedy spożywają mniej węglowodanów, inne muszą z kolei ograniczyć ilość przyjmowanych tłuszczów. Również ilość ćwiczeń koniecznych do utraty wagi jest inna w zależności od osoby.

Jak to działa?

Odpowiedzi udzielone przez Ciebie w zakładce Opracuj swój plan pomogą nam zrozumieć Twoją osobowość. Analiza Twoich upodobań i preferencji pozwoli nam stworzyć plan w pełni dostosowany do Twoich potrzeb; plan, który będzie opracowany przez Ciebie i dla Ciebie! To, ile kilogramów chcesz stracić, zależy wyłącznie od Ciebie. Naszym zadaniem jest wsparcie Cię w procesie dążenia do osiągnięcia i utrzymania Twojej optymalnej wagi. Z tego też względu najważniejszym elementem programu NUTRILITE jest Platforma bodykey, która pełni funkcję Twojego osobistego trenera.

Produkty Bodykey

Produkty bodykey™ zostały opracowane z myślą o programie bodykey i stanowią jego integralną część. Wysokiej jakości gotowe dania i napoje, herbata oraz suplementy doskonale uzupełnia plan, zapewniając wygodę, przyjemność i dobre samopoczucie. Produkty zostały opracowane zgodnie z rygorystycznymi zaleceniami Instytutu Zdrowia Nutrilite, więc możesz być pewien, że zawierają wyłącznie substancje słodzące zaaprobowane przez IZN i nie zawierają sztucznych barwników itd.

 

Ciekawostki

 • NUTRILITE to wiodąca marka wśród witamin i suplementów diety na świecie. (http://www.euromonitor.com/amway-claims)
 • Pakiet startowy oraz program bodykey spełniają wytyczne Instytutu Zdrowia Nutrilite odnośnie zdrowego sposobu odżywiania i prowadzenia diety.
 • Test DNA, stanowiący element pakietu bodykey, to zaawansowane pod względem technologicznym rozwiązanie, działające w zgodzie ze standardami ISO. Test przeprowadzany jest w laboratorium w Austrii.

Właściwości

Pakiet Startowy bodykey to najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie programu utraty wagi bodykey.

 • Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć drogę prowadzącą do uzyskania optymalnej wagi.
 • Wyniki Testu genetycznego, wraz z informacjami na temat Twoich preferencji związanych z żywieniem i ćwiczeniami fizycznymi, będą stanowiły podstawę dla opracowania indywidualnego planu.
 • Zestaw zapewnia dostęp do szerokiego spektrum pomocnych zasobów oraz wskazówek psychologów, specjalistów ds. żywienia oraz ekspertów fitness.
 • Zestaw zawiera kluczowe produkty marki NUTRILITE, które pomogą Ci zrealizować cele związane z utratą wagi.
   

Sposób użycia

Po otrzymaniu Pakietu startowego bodykey zapoznaj się z jego zawartością i literaturą wprowadzającą. Następnie podejmij następujące kroki:

 1. Weź Test genetyczny i zastosuj się do dołączonych do niego instrukcji.
 2. Zarejestruj się na stronie www.bodykey.pl, aby ułożyć Plan diety i Treningu dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.
 3. Zastosuj się do wskazówek zawartych w Twoim indywidualnym Planie diety i treningu.
 4. Stosuj suplementy zgodnie ze sposobem ich użycia.
 5. Regularnie sprawdzaj zasoby online dostępne na Platformie bodykey.
   

Składniki

Zestaw zawiera: 

 • Pudełko z Testem genetycznym
 • Przewodnik „Szybki Start”
 • Dostęp do Platformy bodykey  ( www.bodykey.pl ) 
 • Suplementy i akcesoria: NUTRILITE™ All Plant Protein, NUTRILITE Środek spożywczy z błonnikiem, bodykey Herbatkę ziołową, bodykey Shaker
 • Kartę członkowską
 • Broszurę bodykey oraz Ulotki

Zobacz film:   https://www.bodykey.pl/public/genetictest